Horror Show v0.99.4 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Horror Show v0.99.4 PARA HİLELİ APK, kaçış, korku ve gerilim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Azur Interactive Games Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile insanları yakalamak veya canavardan kaçmaktır. Horror Show içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterlerin kilidi açıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı özelliklerde karakterler, görevler, geniş harita ortamı ve dahası sizleri bekliyor. Horror Show v0.99.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Horror Show – Scary Online Survival Game Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para – altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeter.

Horror Show v0.99.4 MOD APK İNDİR – 160MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Horror Show v0.99.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Horror Show 0.99.4 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Horror Show 0.99.4 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.