Reportar esta app

Açıklama

Hospital Empire Tycoon v0.6.3 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Codigames firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapmaya hazırlanan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz hastaneyi başarılı bir şekilde yönetmek, hastaları tedavi etmek ve para kazanmaktır. Hospital Empire Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini çıkarabilir, inşaat işlerini yapabilirsiniz. Yetenekli doktorlar, hastalarınız, hastanenin farklı bölümleri ve dahası sizleri bekliyor. Hospital Empire Tycoon v0.6.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hospital Empire Tycoon Play Store’da ön kayıt aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Hospital Empire Tycoon v0.6.3 MOD APK İNDİR – 171MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Hospital Empire Tycoon v0.6.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hospital Empire Tycoon v0.6.3 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.