Hotel Empire Tycoon v1.9.96 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Hotel Empire Tycoon v1.9.96 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Codigames firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz oteli idare etmek, müşterilerinizin mutlu olmasını sağlamak ve görevleri tamamlamaktır. Hotel Empire Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm inşaat ve geliştirme işlerini yapabilirsiniz. Farklı inşaat işleri, bitmek bilmeyen müşteri akınları, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Hotel Empire Tycoon v1.9.96 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hotel Empire Tycoon Play Store’da 400.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : paranız harcadıkça artar.

Hotel Empire Tycoon v1.9.96 MOD APK İNDİR – 141MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Hotel Empire Tycoon v1.9.96 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hotel Empire Tycoon 1.9.96 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.