House Flipper v1.122 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

House Flipper v1.122 PARA HİLELİ APK, simülasyon, dekorasyon ve tadilat üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını PlayWay SA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz evlerde tamir ve yeniden dekore işlerini yapmak ve daha güzel bir görünüme kavuşturmaktır. House Flipper: Home Design, Renovation Games içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm eşyaları kullanabilirsiniz. Farklı eşyalar, geniş evler, temizlik aletleri ve dahası sizleri bekliyor. House Flipper v1.122 sürümünde yeni eşyalar, ev ve görevler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. House Flipper Play Store’da 1.700.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaları okumanız yeterlidir.

House Flipper v1.122 MOD APK İNDİR – 211MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

House Flipper v1.122 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

House Flipper 1.122 altın hile apk : oyun içinde üst kısımdaki paranızın yazdığı bölüme basın, açılan menüde altta değiştir butonu vardır oradan yapacağınız takas işlemlerinde altın miktarınız azalmaz, daima artar.

House Flipper 1.122 para hile apk : oyun içinde altın bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

House Flipper 1.122 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan ürünlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.