Hungry Dragon v4.0 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Hungry Dragon v4.0 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ejderle bulunduğunuz orta çağ dünyasında avlanmak, yeni bölgeleri keşfetmek ve görevleri tamamlamaktır. Hungry Dragon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz ejderhayı satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip ejderler, keşfetmeniz gereken bölgeler, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Hungry Dragon v4.0 sürümünde yeni ejderha ve etkinlikler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hungry Dragon Play Store’da 330.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hungry Dragon v4.0 MOD APK İNDİR – 135MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Hungry Dragon v4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hungry Dragon 4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hungry Dragon 4.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.