Hunting Simulator Game v6.12 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Hunting Simulator Game v6.12 PARA HİLELİ APK, avcılık, açık dünya ve macera oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Woodcock entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ormanlarda avlanmak, görevleri tamamlamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Avcılık simülatörü oyunu içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli bu sayede oyunun keyfini çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp rahatça avlanabilirsiniz. Keşfetmeniz gereken bölgeler, farklı hayvanlar, silahlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hunting Simulator Game Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hunting Simulator Game v6.12 MOD APK İNDİR – 180MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Hunting Simulator Game v6.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hunting Simulator Game 6.12 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.