Idle Eleven v1.20.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Idle Eleven v1.20.1 PARA HİLELİ APK, futbol ve idle oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Gaminho stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz takımı başarılı bir şekilde yönetmek, kadronuzu oluşturmak ve maçlara çıkmaktır. Idle Eleven içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, vip hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkabilir, futbolcularınızı kolayca geliştirebilirsiniz. Uzun süren maçlar, zorlu rakipler, futbolcularınız ve dahası sizleri bekliyor. Idle Eleven v1.20.1 sürümünde yeni stadyum inşa etme – geliştirme sistemi eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Eleven Play Store’da 105.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Idle Eleven v1.20.1 MOD APK İNDİR – 67MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Idle Eleven v1.20.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Eleven 1.20.1 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Idle Eleven 1.20.1 vip hile apk : oyuna premium yani özel üye olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.