Idle Firefighter Tycoon v1.31 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Idle Firefighter Tycoon v1.31 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kolibri Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız itfaiye merkezinizi geliştirmek, yangınlara müdahale etmek ve görevleri tamamlamaktır. Idle Firefighter Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça geliştirme yapabilirsiniz. Yapılması gereken inşaatlar, farklı araçlar, ekibiniz ve dahası sizleri bekliyor. Idle Firefighter Tycoon v1.31 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Firefighter Tycoon Play Store’da 165.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde para ve elmas harcadıkça artar.

Idle Firefighter Tycoon v1.31 MOD APK İNDİR – 88MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Idle Firefighter Tycoon v1.31 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Firefighter Tycoon 1.31 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Idle Firefighter Tycoon 1.31 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.