Idle Space Business Tycoon APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Idle Space Business Tycoon, uzay işi kralı olabileceğiniz aşamalı bir oyundur. İşletmeler açın, onları yükseltin, mal üretin, galaksi şirketleriyle ticaret yapın. Bu boş oyunda teknolojileri araştırın, AI’nızı yükseltin, özel siparişleri yerine getirin ve harika Kale inşa edin. Çevrimdışı olsanız bile daha fazla para kazanmak veya atıl nakit gelir toplamak için işletmeleri hızlandırın.

İşi farklı yönlerde açın: cevher madenciliği, gıda üretimi, lüks tedarik ve diğerleri. İşletmeleri yükseltin ve uzay işi imparatorluğunuzu yaratın. Daha fazla fırsat elde etmek için ofisinizde departmanlar açın. Otomasyonu geliştiren kendi yapay zekası, atıl gelir dahil karınızı da artırır.

Bu Bilim Kurgu evreni sizi bekliyor. Bir iş adamı olarak, geliştirme stratejinizi düşünün – malları kendiniz üretin, üretim kapasitesini artırın veya küresel pazarda mal satın alın. Oyunda çok zaman harcayın, çok para kazanın veya tembel bir kralı olun ve sadece boşta nakit gelir toplayın. Yeterli oyun parası yoksa, banka kredisi alın. Bu sadece bir tıklama veya boşta kalma veya dokunma oyunu değil, bir iş simülatörü oyunu gibi.

Birçok modern oyun, çok fazla veri indirirlerse internet bağlantısı ve hatta wifi gerektirir. Yani çevrimdışıysan oynama imkanı yok. Bu boşta kalma kralı oyununda internet bağlantınız olmasa bile oynamak mümkündür, etrafta wifi olmayabilir veya yer altındasınız. Ancak çevrimdışı değilse, diğer oyuncularla rekabet edebilir ve ilerlemelerini görebilirsiniz.

Özellikleri:
* Güzel Bilim Kurgu tarzı
* Araştırma teknolojileri
* Ofiste açık bölümler
* İşletmeleri yükseltin. Aynı zamanda atıl nakit gelirini de arttırır
* AI’yı geliştirin
* Dokunmayı hızlandırın. İşletmeleri hızlandırmak için dokunma tekniğini kullanın
* Wifi oyunlarını, internet gerektirmeyen oyunları seviyor musunuz? Bu kadar! Çevrimdışı olsanız bile bu boş oyunun tadını çıkarın

Şimdiye kadarki en büyük uzay işletmecisi olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.