Reportar esta app

Açıklama

Idle Streamer v1.18 PARA HİLELİ APK, idle, karakter yönetim ve yayıncı olma üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Wazzapps Global Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bilgisayar başında canlı yayınlar açmak, takipçi sayınızı artırmak ve para kazanmaktır. Idle Streamer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, vip hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, karakterinizi geliştirebilirsiniz. Farklı eşyalar, görevler, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Idle Streamer v1.18 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Streamer Play Store’da 210.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda para ve elmas harcadıkça artar, vip üye olarak başlarsınız.

Idle Streamer v1.18 MOD APK İNDİR – 67MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Idle Streamer v1.18 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Streamer 1.18 para hile apk : oyunda paranız harcadıkça artar.

Idle Streamer 1.18 elmas hile apk : oyunda elmas miktarınız harcadıkça artar.

Idle Streamer 1.18 vip hile apk : oyuna vip yani premium olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.