Idle Theme Park Tycoon v2.6.6 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Idle Theme Park Tycoon v2.6.6 PARA HİLELİ APK, lunapark işletme ve idle türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Codigames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız arazi üzerine lunaparkınızı inşa etmek, insanların keyifli vakit geçirmesini sağlamak ve görevleri tamamlamaktır. Idle Theme Park Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilir, lunaparkı rahatça inşa edebilirsiniz. İnşa edilmeyi bekleyen lunapark araçları, çalışanlarınız, müşteriler ve dahası sizleri bekliyor. Idle Theme Park Tycoon v2.6.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Theme Park Tycoon Play Store’da 330.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda paranız harcadıkça artar.

Idle Theme Park Tycoon v2.6.6 MOD APK İNDİR – 153MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Idle Theme Park Tycoon v2.6.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Theme Park Tycoon 2.6.6 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.