Idle Tycoon Mining Games v1.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Idle Tycoon Mining Games v1.3.0 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını The Game School stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız madencilerle altınları – değerli taşları çıkarmak, inşaatlar yapmak ve maden ocağınızı büyütmektir. Idle Tycoon Mining Games v1.2.2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, madeninizi büyütebilirsiniz. Ejderhalar, zor görevler, keşfetmeniz gereken farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Idle Tycoon Mining Games v1.3.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Tycoon Mining Games Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Idle Tycoon Mining Games v1.3.0 MOD APK İNDİR – 65MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Idle Tycoon Mining Games v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Tycoon Mining Games 1.3.0 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Idle Tycoon Mining Games 1.3.0 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.