iDoser Premium v10.0.0 PREMİUM APK — TAM SÜRÜM Hileli apk indir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Hileli apk indir

iDoser, orijinal ana akım ses indüksiyon ürünüdür. Kotaku, LA Weekly, Vice, OWNI, Wired, CNN, Fox News, NBC, Spike TV, ABC, Bay 9 News ve çok daha fazlası tarafından kapsanmaktadır. Bu, iDoser marka simülasyon deneyimlerinin orijinal ve tek resmi kaynağıdır.

Oradaki ucuz taklitlere aldanmayın! GERÇEK ANLAŞMA biziz!

iDoser Cloud aracılığıyla sağlanan ve yönetilen 150’DEN FAZLA son derece gelişmiş binaural beyin dalgası dizisi içeren 20+ doz dahil!

Her simülasyona özel olarak uyarlanmış entegre ortam ses manzaraları. Bu “beyaz gürültü”, doğa sesleri veya meditasyon müziği değildir. Bunlar, yıllarca süren araştırma ve geliştirmeyle desteklenen güçlü bir şekilde gelişmiş dizilerdir.

SlipStream Dozları. Izgara biçiminde bir tasarım kullanarak yolculuğunuzu görsel olarak mümkün olan en kolay şekilde tasarlarsınız.

Gerçek zamanlı ayar. Mümkün olan en iyi sonuçlar için anında deneyiminize ince ayar yapın! Kendin Yap veya Nasıl Yapılır kullanıcıları için bu, bir deneyimi iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Başarıyı garantilemek için entegre güçlü sesli yönlendirmeli yöntemler sunar! Sekanslarımızı yaptığımız kadar yöntemlerimize de araştırma ve geliştirme koyarız. Harika sonuçlar için Deneyim Yöntemini deneyin.

Hyperskin Engine, uygulamayı istediğiniz şekilde tasarlamanıza olanak tanır. Sadece sıkıcı Açık ve Karanlık değil, aynı zamanda birçok heyecan verici seçenek.

Moodscape Görselleştirmeleri, deneyiminiz için güçlü Kromaterapi görselleri seçmenize olanak tanır.

iDoser, kanıtlanmış ve etkili sıralamaya dayalı, hareket halindeki tek mobil beyin dalgası değiştirme aracıdır. Tek ihtiyacınız olan kaliteli bir çift kulaklık.

Burdan indir

Apk amca hileli uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.