iflix – Movies & TV Series

  • Ödeme
En İyi Asya Dramalarını İzleyin
4.0/5 oylar: 639,503
Gerçekleştirme
11.09.2021
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

En sürükleyici orijinallerin, yürek burkan dramaların, birinci sınıf varyete şovlarının ve neşeli romantik komedilerin yuvası olan WeTV iflix’e hoş geldiniz, hepsi birinci sınıf bir akış deneyimi için bir araya geldi.

Yeni özellikler!
1. Çift Dokunma Hareketi: Herhangi bir videoyu 10 saniye ileri veya geri izlemek için.
2. Güncellenmiş Yardım Merkezi: Sohbet desteği ve ağ tanılama araçları artık desteklenmektedir.
3. Sürekli büyüyen birinci sınıf Asya kitaplarından oluşan kitaplığımıza göz atın, çevrimdışı izlemek için en sevdiğiniz programları indirin ve yeni uygulama içi özellikleri keşfedin!
Hoşunuza gidebilecek diğer özellikler:
Kategori seçimi: Farklı başlıkları tek bir kategori altında keşfetmenizi kolaylaştırmak için filmler, dramalar ve eğlence programları farklı koleksiyonlara ayrılmıştır.
İzlemeye Devam Edin: Akış sırasında tam olarak kaldığınız yerden devam edin. Vakit kaybetmedi.

Video tanım ayarı: Video kalitesini beğeninize göre ayarlayın. Hücresel verilerden tasarruf etmeye çalışıyorsanız veya en iyi görüntüleme deneyimi için Full HD’de birinci sınıf akışın keyfini çıkarmaya çalışıyorsanız 360P’yi tercih edebilirsiniz.

Altyazılar: Aralarından seçim yapabileceğiniz birden çok dilde altyazı sağlıyoruz. Hangisi daha uygunsa onu seçmekte özgürsünüz.
Ekran kontrolü: Sesi ve parlaklığı ayarlamak için ekranınızı yukarı ve aşağı kaydırabilir ve videoyu geri atlamak veya ileri sarmak için sola ve sağa kaydırabilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için önemlidir. iflix’i kullanırken herhangi bir hata veya sorunla karşılaşırsanız, lütfen https://www.facebook.com/iflixMY/ adresinden Facebook’ta bize ulaşmaktan veya support+MY@iflix.com adresinden bize bir e-posta göndermekten çekinmeyin. gönderdiğiniz yorum ve geri bildirimler, size en iyi akış deneyimini sunmaya devam etmemize yardımcı olur.

HABERLER

Enjoy the best Original and Asian content on WeTViflix like B&B, Section St.Valentine, The Penthouse, Attack on Titan, Miss Crow With Mr. Lizard, Miracle in Cell No. 7 and more!

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.