Train Ticket Booking: IRCTC Authorised Partner hileli apk indirme

9.2.4.1

IRCTC Yetkili Ortağı tarafından Hint Demiryolu için tren bileti rezervasyon uygulaması
4.3/5 oylar: 138,166
sürüm
9.2.4.1
Gerçekleştirme
07.10.2021
Talepler
4.4 ve sonrası
Boyut
16M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Tren adamı, 1’den fazla crore tren yolcusu tarafından kullanılan tren bileti rezervasyonu için en yüksek puan alan irctc uygulamasıdır. Onay bileti rezervasyonu yapmak, pnr durumunu kontrol etmek, tren çalışma durumunu, canlı tren durumunu, koltuk müsaitliğini ve tren sorgusunu kontrol etmek için kullanılır. Şu anda Hintçe, Marathi, Kannada, Tamil, Telugu, Bengalce ve Gujarati olmak üzere 7 Hint dilinde mevcuttur (अब पी. एन. आर. स्टेटस ट्रेनमेन एप्प 7 भारतीय भाषाओं में भी – हिकेंदली, मिक्ठली, मिक्ठली, मिक्ली, स्टेटस ट्रेनमेन एप्प; और गुजराती |)

Bu tren uygulamasının göze çarpan Özellikleri aşağıda listelenmiştir:-

Tren Bileti Rezervasyonu

Tren adam bilet rezervasyonu artık IRCTC tarafından yetkilendirilmiştir. Tren için onay bileti, bir dakikadan daha kısa bir sürede Train man’da rezerve edilebilir. Güvenli ödeme, kolay iptal ve hızlı geri ödeme ile tren bileti rezervasyonu yapmak için en güvenilir uygulamadır.

IRCTC sms’inden otomatik olarak PNR numarasını oku

Uygulama, irctc pnr sms’den otomatik olarak PNR numaralarını alır ve onu gezi listeme kaydeder. Ayrıca zaman zaman arka planda pnr kontrolü yapar ve herhangi bir değişiklik olduğunda kullanıcıya bildirim gönderir. Bekleme listesindeki biletler için pnr tahmini ile tren PNR durumu tesisi de mevcuttur.

İstasyonlar Arası Tren ve Koltuk Uygunluğu

Tren bileti rezervasyonu yapmadan önce istasyon arasındaki treni bulun, tren sorgusu yapın, Hint demiryolu koltuk müsaitliğini kontrol edin. Genel ve tatkal kontenjanı için bekleme listesi biletleri için onay şansı elde edin. Koltuklar müsait değilse, bu tren uygulaması biletin onaylanması için alternatif trenler önerecektir. irctc için tren ücreti ile birlikte koltuk müsaitlik takvimi ile 4 ay boyunca müsaitliği kontrol edin.

Tren Durumu, Çevrimdışı Koşu Durumu ve Tren Sorgulama

Trenimin nerede olduğunu öğrenmek için canlı tren durumunu kontrol edin. Yolcular, trenin içinde otururken, internet ve GPS gerekmeyen trenin çalışma durumunu çevrimdışı olarak da kontrol edebilir! Bu, pil kullanımından da tasarruf sağlar. Canlı istasyon durumu ile önümüzdeki 4 saat içinde herhangi bir istasyona gelen veya giden tüm trenleri öğrenin. Bu özellik, internet modunda çalışma durumunu eğitmek için bir uzantıdır. Ayrıca herhangi bir trenin tüm duraklarında demiryolu zaman çizelgesini, geçmiş platform numarasını ve ortalama gecikmesini kontrol edin.

Tren Zaman Çizelgesi ve Programı

Duraklarında durma süresi ile tren tarifesini ve tren güzergahını bilin. Canlı tren durumunu kontrol ederken herhangi 2 durak arasındaki tüm ara istasyonları da kontrol edebilirsiniz. Bu, pnr sorgulama tahmini ile birlikte bu tren uygulamasının benzersiz özelliklerinden biridir.

Ücret ve Geri Ödeme Hesaplayıcı

Bir tıklamayla birinci ac, ikinci ac, üçüncü ac, uyuyan, garib rath, sandalyeli araba ve ikinci koltuk gibi tüm seyahat sınıfları için ücreti öğrenin. Ayrıca yaşlılar, çocuklar ve diğer indirimler kapsamındaki ücretleri de kontrol edin. Rajdhani, shatabdi ve duronto trenleri için dinamik ücrete göz atın. Onay bileti veya RAC veya bekleme listesi olmasına bağlı olarak kesilen iptal ücretlerini öğrenin. Bu özellik tren PNR durum ekranında görülebilir.

Platform numarası, koç pozisyonu ve koltuk haritası

Trenin genellikle geldiği peron numarasını bulun. Ayrıca, tırmık geri dönüş bilgisi ile trenin ayrıntılı koç kompozisyonunu kontrol edin. Herhangi bir otobüs için yolcu koltuk yerleşim planını kontrol edebilir.

Yolculuk Kartı

Tren yolculuğundan 24 saat önce, ana ekranın üst kısmında bir yolculuk kartı görüntülenir. Bu kart pnr kontrolü yapar ve canlı tren durumu ile birlikte her zaman en son pnr durumunu görüntüler.

Feragatname

Bu uygulama, Stark Enterprises Private Limited tarafından özel olarak yönetilmektedir. Indian Railway tarafından resmi bir uygulama değildir. CRIS, NTES, Ixigo, Railyatri veya diğer herhangi bir tren uygulamasına bağlı değildir.

Tren Adamında Mutlu Tren Bilet Rezervasyonu!

HABERLER

*** Login Issue Fixed ***

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.