inatTV Box v5 APK indir (PRO) 2021

2.0/5 oylar: 1

Reportar esta app

Açıklama

inat TV Box v5 APK + MOD (Smart Tv Uyumlu/Pro MOD)

MOD Özellikleri 1

inat Box uygulamasını televizyona indirmeniz mümkündür, Mi Box kullananlar için özel olarak hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde dilediğiniz gibi maç, film ve dizileri ücretsiz olarak akıllı televizyonunuz üzerinden izleyebilirsiniz.


MOD Özellikleri 2

Bilgisayarda kullanmak için BlueStacks, Memuplay veya Noxplayer gibi android emülatör programlarını kullanabilirsiniz.Önce emülatörü indirip bilgisayara kurun. Sonra inat TV PRO apkyi indirip amulatörün içine sürükleyin.


Konu Başlıkları

inatTV Box APK indir uygulaması, bir çok kişinin aradığı ve inat tv olarak bildiği uygulamanın yeni bir versiyonudur. Bu uygulamanın en büyük avantajı ise, eğer akıllı televizyonunuz varsa bu televizyon sayesinde uygulamayı indirerek canlı ücretsiz maç izleyebilir ve sadece bununla da kalmayıp bir çok dizi, film ve televizyon kalanını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. İnat Box uygulamasında netflix, blutv film ve dizilerinden tutun canlı ve ücretsiz şekilde maç izleyebileceğiniz bir çok kanal bulunmakta ve bunu kesintisiz bir şekilde yapacaksınız. Çoğu kişiye böyle bir uygulama gerekli, bunun sebebi de ücretsiz maç izlemek ve diğer şeyler telefon üzerinden pek mümkün değildir fakat bu uygulama bunu mümkün kılıyor ve bu yüzden bir çok kişi tarafından seviliyor ve indiriliyor.

İnat Box Apk Nasıl Yüklenir?

Ücretsiz maç izlemenin yanında, dizi ve film gibi özellikleri bulunan ve bu özellikleri sayesinde bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılan inat box uygulaması için inat Box APK Nasıl Yüklenir? sorusu en çok sorulan sorulardan birisidir. Bu sorunun cevabı da aslında oldukça basit, sitemiz üzerinden sürekli olarak güncel tuttuğumuz ve apk dosyasını sunduğumuz için sitemiz üzerinden yükleyebilirsiniz. Bunun için şu adımları takip edin;

  • Şimdi indir butonuna tıklayın.
  • Yönlendiğiniz sayfada bir kaç saniye bekledikten sonra indirme sayfasına gidin.
  • APK dosyasını yükleyin.
  • Bilinmeyen kaynak ve uygulamalara izin verin.
  • APK dosyasının kurulumunu başlatın.

Kurulumu başlattıktan sonra yapmanız gereken uygulamanın kurulmasını beklemek, APK do

İnat Box Apk İndir – Canlı Ücretsiz Maç İzle

Canlı ve ücretsiz olarak maç izleme olasılığı sunan inat box apk indir sayesinde dilediğiniz gibi maçları takip edebilirsiniz. Sadece süper lig maçları için değil, bir çok maçı takip edebileceğiniz gibi Avrupa ligi, Şampiyonlar ligi ve daha bir çok maç müsabakalarını uygulama üzerinden ücretsiz ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Bir çok maç yayını veren uygulama ve site olmasına rağmen bu işi inat box uygulaması kadar iyi yapabilen yok, bu sebeple bu kadar fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Ayrıca, televizyonunuz akıllı televizyon ise bu sayede bu uygulamanın kurulumunu yapabilir ve televizyonunuz üzerinden seyredebilirsiniz.

 

inat TV Box indir

 Hemen indir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız inat TV Box ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.