Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
POCKET COMICS - Premium Webtoon

POCKET COMICS – Premium Webtoon

2.1.2

  • Ödeme
POCKET COMICS, avucunuzun içinde paketlenmiş bir hikayeler dünyası.
4.3/5 oylar: 13,729
sürüm
2.1.2
Gerçekleştirme
01.09.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
18M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Avucunuzun içinde bir hikayeler dünyası olan POCKET COMICS™’e hoş geldiniz.
Dünyanın dört bir yanından hikaye anlatıcıları tarafından yaratılan, sürekli genişleyen bir premium çizgi roman koleksiyonuna ev sahipliği yapıyoruz.
Küçük boyutlu web çizgi romanlarından oluşan geniş kütüphanemizde kendinizi şımartın ve HİKAYİNİZİ bugün bulun!

Dünyanın her yerinden sürekli bir çizgi roman kaynağı

İster günlük olarak iç ısıtan anlatılar fikrine can atıyor olun, ister aksiyon dolu maceraların tadını çıkarın, isterse de aşırıya kaçmaya değer bir hikaye bulmanız gerekiyorsa, herkes için bir şeyler var.
Kütüphanemiz, güzel bir şekilde çizilmiş tüm web çizgi roman türlerini kapsar – sulu romantizm, büyüleyici fantezi, heyecan verici drama, epik aksiyon ve daha fazlası.
Sadece eğlenceniz için, platformumuza özel çok çeşitli Orijinal çizgi romanların yanı sıra, dünya çapında kaynaklı sonsuz bir muhteşem hikayeler ve ilgi çekici olay örgüleri koleksiyonumuz var!
Her gün güncellenen yeni bölümler ve her hafta yayınlanan yeni çizgi romanlarla, her zaman keşfedebileceğiniz yeni bir hikaye vardır.

Resmi olarak lisanslı web çizgi romanları için seçilmiş bir platform.

Yayıncı ortaklarımız, şirket içi yapımcılarımız ve platform editörlerimiz, yalnızca en iyi hikayeleri platforma getirmeye değil, aynı zamanda sizin için özel olarak hazırlanmış premium içeriği küratörlüğe adamıştır!
“Solo Leveling”, “Flower and the Beast” ve “-50kg Cinderella” gibi viral duyumların en son bölümlerine dalın. “Lady to Queen”, “Girl Jock Empress” ve “Sacrificed” gibi özel hit oyunlarda kendinizi şımartın. Her biri akış platformlarında anime ve canlı aksiyon uyarlamaları olan “The Way of the Househusband” ve “ReLIFE” adlı manga heyecanlarını okuyun.

Hem okuyucular hem de hikaye anlatıcıları için yapılmış bir merkez.

Ücretsiz bölümlerle başlayın, günlük biletleri kullanın ve kiralamaların okumaya devam etmesini bekleyin ve en son bölümlere erişmek için jeton satın alın!
Haftalık satışlarımız, görevlerimiz ve sürekli etkinliklerimiz okumaya devam etmenizi sağlayacak ve hepsinden önemlisi, ücretsiz jeton kazanmanız için bir teklif duvarımız bile var!
Resmi yayın ortaklarımızı, yaratıcılarımızı ve sanatçılarımızı doğrudan desteklemek için daha fazla bölümün kilidini açın!

HABERLER

We got rid of some pesky bugs.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.