Faceter – Free DIY Cloud Video Surveillance hileli apk indirme

1.32

  • Ödeme
Ev güvenlik kamerası, bebek ve evcil hayvan monitörü, CCTV, Video izleme sistemi
5.0/5 oylar: 4,907
sürüm
1.32
Gerçekleştirme
02.11.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
107M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Android için Faceter uygulaması, bir akıllı telefon kullanarak video gözetimini düzenleme yeteneğine sahiptir. Bu durumda pahalı ekipman satın almanıza ve özel yazılımlar yüklemenize gerek kalmaz. Çözümümüzün yardımıyla yayını izleyebilir veya bulut depolama alanında kayıtlı videolara erişebilirsiniz. Kayıtlara web arayüzü veya başka bir akıllı telefondaki aynı uygulama aracılığıyla erişilebilir. Faceter, bulut video gözetimi olup, herkes tarafından erişilebilir ve hiçbir ek maliyet gerektirmez.

Neden gereklidir?
Faceter, video kaydı olan normal bir akıllı telefonu bir video gözetim sistemine dönüştürür. Telefon aşağıdaki görevleri çözmek için kullanılabilir:
1. Çocuklar üzerinde kontrol. Uygulamanın yardımıyla telefonunuz bir bebek monitörüne dönüşür ve çocuklara bakmanıza yardımcı olur. Sistem video ve sesi iletir.
2. Hastalara Bakmak. Faceter CCTV mobil uygulaması, desteğe ihtiyacı olan yetişkinleri izlemenizi sağlar.
3. Ev güvenliği. Bebek bakıcısına veya inşaat ekibine güvenmiyorsanız, odada olan her şey hakkında bilgi almak için akıllı telefonunuzu bir güvenlik kamerasına dönüştürebilirsiniz.
4. Evcil Hayvan İzleme. Faceter, evcil hayvan monitörü olarak kullanılabilir.
Bu, uygulamanın faydalarından bahseden özelliklerin yalnızca bir kısmıdır. Ek avantajlar, kullanım kolaylığı ve videoları çevrimiçi izleme veya arşivden kayıtlı videoları görüntüleme becerisidir.

Gerçek maliyet tasarrufu
İnternet üzerinden video gözetiminin organizasyonu pahalıdır. Bulut depolama seçeneği ile CCTV veya IP kamera satın almanız gerekecek. Böyle bir satın alma size yaklaşık 50 dolara mal olacak. Ayrıca, buluttaki depolamaya erişim için yılda 50 ABD Doları veya daha fazla ödeme yapmanız gerekecektir.
Faceter’i telefonunuza kurmak, bulut tabanlı Faceter video gözetim yazılımını ücretsiz indirerek ekstra harcamalardan kaçınmak için bir fırsattır. Faceter’i kurduktan sonra akıllı telefon çalışmaya hazır. Bulut depolama sayesinde verileriniz yok edilmekten veya yanlış ellere düşmekten korunur.
Yeni müşteriler 24 saat ücretsiz video depolama alanına sahip olur. İnternete bağlı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla dünyanın her yerinden kullanabilirsiniz. Son gün içinde çekilen video her zaman kullanılabilir. Doğru videoyu her zaman hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Örneğin, ev güvenliğini kontrol etmeniz gerektiğinde.

Yalnızca kullanışlı özellikler
Faceter ile aşağıdaki özellikler mevcuttur:
• Telefonun gözetim için video kamera olarak kullanılması;
• Kamera görüntülerini çevrimiçi izlemek;
• Arşivdeki gerekli video için hızlı arama;
• Videonun bazı kısımlarını akıllı telefonunuza vb. Kaydedin.

Özet
Akıllı telefonunuzdaki Faceter, ücretsiz bulut video gözetimi alarak paradan tasarruf etmek için bir fırsattır. Sadece çalışan bir kamerası olan bir akıllı telefona ihtiyacınız var. Uygulamamızın pahalı bir modern video gözetim sisteminden daha fazla özelliğe sahip olduğu unutulmamalıdır.
Neden pahalı IP veya CCTV kameralar, bebek monitörleri veya diğer ekipmanlara para harcayasınız? Faceter ile tüm özellikler sıfır maliyetle mevcuttur. Faceter’i kurun, özelliklerinden yararlanın ve tasarruf edin.
Video dadı uygulaması mı arıyorsunuz? Veya evinizi veya bahçenizi izlemek için bir güvenlik kamera uygulamasına mı ihtiyacınız var? Faceter’ı kullanın!
Bize öneri gönderin ve incelemeleri paylaşın. Bu önemlidir çünkü iki yönlü iletişim, ürünü daha da kullanışlı ve ulaşılabilir hale getirmemize yardımcı olur.

HABERLER

We've got a new release. The version should be better than the previous one!

GÖRÜNTÜLER

2 comentarios en "Faceter – Free DIY Cloud Video Surveillance hileli apk indirme"

  1. Enis göldeli dice:

    Kullanımı kolay ve ücretsiz harika bir kamera.

  2. alikofun d dice:

    Güzel bir kemera herkese tavsiye ederim ♥️♥️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.