Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
İyi Pizza Güzel Pizza v4.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

İyi Pizza Güzel Pizza v4.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

İyi Pizza Güzel Pizza v4.4.0 PARA HİLELİ APK, işletme, yemek yapma ve restoran yönetme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını TapBlaze stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz dükkanda müşterilerin siparişlerine göre pizzalar hazırlamak ve para kazanmaktır. İyi Pizza Güzel Pizza içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dükkanınız için en iyi ekipmanları satın alabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Zor tarifler, pizza dükkanınız için onlarca eşya, komik müşteriler ve dahası sizleri bekliyor. İyi Pizza Güzel Pizza v4.4.0 sürümünde sevgililer günü etkinlikleri eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Good Pizza Great Pizza Play Store’da 1.00.080’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

İyi Pizza Güzel Pizza v4.4.0 MOD APK İNDİR – 113MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

İyi Pizza Güzel Pizza v4.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

İyi Pizza Güzel Pizza 4.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.