Jetpack Joyride v1.62.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Jetpack Joyride v1.62.1 PARA HİLELİ APK, macera ve sonsuz koşu türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Halfbrick firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollar üstünde daima ileri doğru gitmek, engelleri – düşmanlarınızı aşmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Jetpack Joyride içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm eşyaları satın alabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Farklı bölgeler, özel yetenekleriniz, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Jetpack Joyride v1.62.1 sürümünde yeni etkinlikler ve ekipmanlar eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Jetpack Joyride Play Store’da 4.950.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Jetpack Joyride v1.62.1 MOD APK İNDİR – 132MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Jetpack Joyride v1.62.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jetpack Joyride 1.62.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.