Kingdom Clash v0.5.3 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Kingdom Clash v0.5.3 PARA HİLELİ APK, taktik ve mini savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CASUAL AZUR GAMES firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz savaş alanında askeri gücünüzle düşman birliklerine karşı mücadele etmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Kingdom Clash içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz kadar sandık açabilir, özel karakterlere sahip olabilirsiniz. Stratejinin önemli olduğu dizilimler, farklı yeteneklere sahip savaşçılar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom Clash v0.5.3 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Kingdom Clash Play Store’da 8.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda para ve elmas harcadıkça artar.

Kingdom Clash v0.5.3 MOD APK İNDİR – 136MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Kingdom Clash v0.5.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdom Clash 0.5.3 para hile apk : oyunda paranız harcadıkça artar.

Kingdom Clash 0.5.3 elmas hile apk : oyunda elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.