Kingdom Rush Vengeance v1.12.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Kingdom Rush Vengeance v1.12.4 PARA HİLELİ APK, savunma, savaş ve mini taktik oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümün ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ironhide Game firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde düşman akınlarına karşı mücadele etmek, bölgenizi savunmak ve görevleri tamamlamaktır. Kingdom Rush Vengeance içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm kahramanların kilitleri açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz karakterleri seçip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Özel yeteneklere  sahip kahramanlar – kuleler, tehlikeli düşmanlar, kaleniz ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom Rush Vengeance v1.12.4 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Kingdom Rush Vengeance Play Store’da 75.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kingdom Rush Vengeance v1.12.4 MOD APK İNDİR – 762MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Kingdom Rush Vengeance v1.12.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdom Rush Vengeance 1.12.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Kingdom Rush Vengeance 1.12.4 kahraman hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.