Kingdom Two Crowns v1.1.15 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Kingdom Two Crowns v1.1.15 FULL APK, yönetim, krallık ve strateji oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Raw Fury stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz topraklarda krallığınızı kurmak, düşmanlarınızla savaşmak ve insanlarınızı korumaktır. Bitmek bilmeyen yaratık saldırıları, uzun süren inşaat işleri, keşfetmeniz gereken bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom Two Crowns v1.1.15 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup bazı görev ve bölgelerde yenilikler yapılmıştır. İnsanlarınızı toplayıp, krallığınızı inşa etmek ve savaşmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kingdom Two Crowns Play Store’da 70.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : bu sürüm hilesizdir, hile olunca oyunda bozulma oluyor.

Kingdom Two Crowns v1.1.15 FULL APK İNDİR – 26MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kingdom Two Crowns v1.1.15 OBB DATA İNDİR – 728MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

Kingdom Two Crowns v1.1.15 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rawfury.kingdom2crowns” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kingdom Two Crowns v1.1.15 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.