Kingdom Wars v1.6.9 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Kingdom Wars v1.6.9 PARA HİLELİ APK, mini savaş ve savunma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Springcomes firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde savaşçılarınızla düşman akınlarını durdurmak ve kalenizi korumaktır. Kingdom Wars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterlerin kilidini açıp rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Güçlü düşmanlar, onlarca aşama, farklı yeteneklerde kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom Wars v1.6.9 sürümünde yeni karakter eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Kingdom Wars Play Store’da 270.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde elmasınız harcadıkça artar.

Kingdom Wars v1.6.9 MOD APK İNDİR – 42MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Kingdom Wars v1.6.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdom Wars 1.6.9 elmas hile apk : oyun içinde elmas harcadıkça artar.

Kingdom Wars 1.6.9 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.