Koş Sosis Koş v1.24.9 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Koş Sosis Koş v1.24.9 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Crazy Labs by TabTale firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz tehlikeli yollarda daima ileri doğru gitmek, tuzakları aşmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Run Sausage Run! içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, sosisleri rahatça geliştirebilirsiniz. Uzun yollar, komik sosisler, aşılması güç engeller ve dahası sizleri bekliyor. Koş Sosis Koş v1.24.9 sürümünde yeni etkinlikler – sosis görünümleri eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Koş Sosis Koş! Play Store’da 460.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Koş Sosis Koş v1.24.9 MOD APK İNDİR – 97MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Koş Sosis Koş v1.24.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Koş Sosis Koş 1.24.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.