Last Hope TD v4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Last Hope TD v4.0 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele, savunma ve taktik oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını JE Software AB stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde savunma kuleleri inşa ederek düşman akınlarını durdurmak ve görevleri tamamlamaktır. Last Hope TD içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz silahları satın alabilir, rahatça geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Farklı yeteneklerde karakterler, onlarca aşama, aralıksız gelen zombi akınları ve dahası sizleri bekliyor. Last Hope TD v4.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Hope TD Play Store’da 140.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Last Hope TD v4.0 MOD APK İNDİR – 147MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Last Hope TD v4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Hope TD 4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Last Hope TD 4.0 karakter hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.