Last Pirate Island Survival v1.2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Last Pirate Island Survival v1.2.1 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını RetroStyle Games UA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız mahsur kaldığınız adada korsan karakterinizle yaşam alanınızı inşa etmek, düşmanlarınızla savaşmak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Last Pirate Island Survival içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani ihtiyaçsız craft yapma hileli, sınırsız para hileli, tarif öğrenme hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları ve ekipmanları craft edip adada rahatça yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Tehlikeli canavarlar, onlarca eşya, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Last Pirate Island Survival v1.2.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Pirate Island Survival Play Store’da 125.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Last Pirate Island Survival v1.2.1 MOD APK İNDİR – 173MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Last Pirate Island Survival v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Pirate Island Survival 1.2.1 craft hile apk : oyun içinde malzemelere ihtiyaç duymadan eşya yapabilirsiniz.

Last Pirate Island Survival 1.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.