Magic Survival v0.80761 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Magic Survival v0.80761 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için zorlu oyunlar arıyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını LEME firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz garip dünyada büyücü karakter ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaktır. Magic Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz büyücüyü seçip özel yeteneklerinizi aktif edebilirsiniz. Özel yetenekleriniz, farklı ekipmanlar, aralıksız gelen düşman akınları ve dahası sizleri bekliyor. Magic Survival v0.80761 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Magic Survival Play Store’da 55.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Magic Survival v0.80761 MOD APK İNDİR – 77MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Magic Survival v0.80761 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Magic Survival 0.80761 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterledir.

Magic Survival 0.80761 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.