Magic Tiles 3 v9.022.101 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Magic Tiles 3 v9.022.101 PARA HİLELİ APK, zamana karşı yarış ve müzik – ritim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını AMANOTES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız müzik eşliğinde karşıdan gelen ritim bloklarını yakalamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Magic Tiles 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız can hileli, sınırsız elmas hileli, vip yani özel üyelik hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm müzikleri deneyebilirsiniz. Farklı oyun modları, yüzlerce şarkı, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Magic Tiles 3 v9.022.101 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Magic Tiles 3 Play Store’da 2.900.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Magic Tiles 3 v9.022.101 MOD APK İNDİR – 132MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Magic Tiles 3 v9.022.101 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Magic Tiles 3 9.022.101 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Magic Tiles 3 9.022.101 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Magic Tiles 3 9.022.101 vip hile apk : oyun içindeki vip müzikleri kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.