Reportar esta app

Açıklama

Magicians Saga v1.2.7 PARA HİLELİ APK, mini RPG ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Kairosoft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız büyücü kahraman ile bulunduğunuz mistik dünyada düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Magicians Saga içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ekipmanlarınızı geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Özel yetenekleriniz, güçlü canavarlar, kaleniz ve dahası sizleri bekliyor. Magicians Saga v1.2.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Magicians Saga Play Store’da 17.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda elmas miktarınız harcadıkça artar, elmas ile altın alabilirsiniz.

Magicians Saga v1.2.7 MOD APK İNDİR – 36MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Magicians Saga v1.2.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Magicians Saga 1.2.7 elmas hile apk : oyunda elmas miktarınız harcadıkça artar.

Magicians Saga 1.2.7 para hile apk : oyunda elmas ile altın satın alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.