Make More v3.5.6 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Make More v3.5.6 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Bad Crane stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz fabrikalarda para kazanmak için üretim yapmak ve ürünleri satmaktır.  Make More! içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede fabrikalarınızı istediğiniz gibi geliştirebilir, işçilerinizi mutlu edip iyi bir patron olabilirsiniz. Farklı ürünler, çalışanlarınız, fabrikalarınız ve dahası sizleri bekliyor. Make More! v3.5.6 sürümünde yeni ürünler, çalışanlar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolle tek parmak ile sağlanabilmektedir. Make More! Play Store’da 690.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Make More! v3.5.6 MOD APK İNDİR – 30MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Make More! v3.5.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Make More 3.5.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Make More 3.5.6 altın hile apk : oyun içinde para bozdurarak altın alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.