MARVEL Strike Force APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

MARVEL Strike Force’ta, telefon veya tabletle oynayabileceğin bu aksiyon dolu, görsel olarak çarpıcı, oynaması ücretsiz oyunda müttefikler ve baş düşmanlar ile savaşa hazır ol. Dünya üzerinde bir taarruz başladı ve Süper Kahramanlar ve Süper Kötü Adamlar taarruza karşı koymak için birlikte çalışıyor! Doktor Strange, Loki, Venom, Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Iron Man ve daha fazlasının içinde bulunduğu nihai MARVEL karakterleri taburunu bir araya getirerek sorumluluğu üstlen.

TABURUNU TOPLA
Evreni kurtarmaya yönelik bir savaşta saldırı kuvvetini al ve güçlü MARVEL Kahramanları ve Süper Kötü Adamlarından bir tabur oluştur.

EVRİMLE GÜÇLEN
Her zamankinden daha güçlü olmak için Süper Kahramanlarını ve Süper Kötü Adamlarını donat ve yükselt.

STRATEJİK EGEMENLİK
Savaşta kimleri kullandığın önemli. Düşmanları ortadan kaldırmak istiyorsan kombo hamle yapmak için belirli Süper Kahramanlarla Süper Kötü Adamları eşleştir. 5’e 5 savaşlarda uzman dövüş taktikleri, sana Marvel Evreninin en büyük kötü adamlarını ortadan kaldırma gücü verecek.

DESTANSI ÇATIŞMA
Kahramanların tek bir dokunuşla dinamik zincirleme komboları başlatırken, sinema tadında ezber bozan oyun görüntülerini tecrübe et.

ÇARPICI GÖRSELLER
En sevdiğiniz Marvel Süper Kahramanları ve Süper Kötü Adamları olarak görsel açıdan çarpıcı bir mobil oyun deneyimi yaşayın!

Bu uygulamayı indirerek, https://scopely.com/privacy/ ve https://scopely.com/tos/ adreslerinde bulunan gizlilik politikamızı ve hizmet koşullarımızı kabul etmiş olursun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.