MazM Jekyll ve Hyde v2.10.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

MazM Jekyll ve Hyde v2.10.1 PARA HİLELİ APK, bulmaca, macera ve hikaye türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MazM Adventure firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz 19.yüzyıl Londra’sında dedektif karakterlinizle gizemli olayların peşine düşmek ve suçluları yakalamaktır. MazM Jekyll ve Hyde içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel seçimleri yapıp hikayeyi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Başarılı kurguya sahip olaylar, tehlikeli suçlular, toplamanız gereken ipuçları ve dahası sizleri bekliyor. MazM Jekyll ve Hyde v2.10.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. MazM Jekyll ve Hyde Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

MazM Jekyll ve Hyde v2.10.1 MOD APK İNDİR – 205MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

MazM Jekyll ve Hyde v2.10.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

MazM Jekyll ve Hyde 2.10.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

MazM Jekyll ve Hyde 2.10.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.