Reportar esta app

Açıklama

Medieval Merge v1.2.1 PARA HİLELİ APK, macera, idle ve eşleme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Pixodust Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünyada ilerlemek, bulmacaları tamamlamak ve düşmanlarınızla savaşmaktır. Medieval Merge: Epic RPG Games içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, geliştirmeleri hızlıca yapıp yenilmez olabilirsiniz. Düşmanlarınız, tamir etmeniz gereken köyler, yüzlerce eşya ve dahası sizleri bekliyor. Medieval Merge v1.2.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Medieval Merge: Epik RPG Oyunu Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda istediğiniz gibi para ve elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Medieval Merge v1.2.1 MOD APK İNDİR – 84MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Medieval Merge v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Medieval Merge 1.2.1 para hile apk : oyunda istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Medieval Merge 1.2.1 elmas hile apk : oyunda istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.