Reportar esta app

Açıklama

Memes Wars v4.9.092 PARA HİLELİ APK, FPS, silahlı çatışma ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ChaloApps firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz haritalar düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve birinci olmaktır. Memes Wars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Farklı ekipmanlar – silahlar, gerçek oyuncular, zorlu haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Memes Wars v4.9.092 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Memes Wars Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Memes Wars v4.9.092 MOD APK İNDİR – 135MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Memes Wars v4.9.092 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Memes Wars 4.9.092 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.