Merge Dragons v8.1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Merge Dragons v8.1.0 PARA HİLELİ APK, bulmaca – eşleme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gram Games Limited firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz epik dünyada ejderlerinizle karanlığa karşı savaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Merge Dragons içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas elmas hileli, sınırsız taş hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir tüm özel yetenekleri, ejderhaları, sandıkları satın alabilirsiniz. Özel bitkiler, farklı yeteneklerde ejderler, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Merge Dragons v8.1.0 sürümünde yeni etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Merge Dragons Play Store’da 1.230.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz para veya elmas miktarı önemli değildir.

Merge Dragons v8.1.0 MOD APK İNDİR – 140MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Merge Dragons v8.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Merge Dragons 8.1.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Merge Dragons 8.1.0 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.