Reportar esta app

Açıklama

Merge Mayor v2.14.247 PARA HİLELİ APK, eşleme, inşaat ve şehir yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını StarBerry Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz topraklar üstünde yaşam alanları kurmak, yönetmek ve insanların mutlu olmasını sağlamaktır. Merge Mayor – Match Puzzle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, geliştirmeleri kolayca yapabilirsiniz. Onlarca aşama, büyüyen şehriniz, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Merge Mayor v2.14.247 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup yeni etkinlikler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Merge Mayor Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : apk dosyasının kurulup – oynanabilmesi için ARMV8 destekli cihaz şarttır.

Merge Mayor v2.14.247 MOD APK İNDİR – 95MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Merge Mayor v2.14.247 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Merge Mayor 2.14.247 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Merge Mayor 2.14.247 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.