Metel Horror Escape v0.361 MOD APK – Kilitler Açık

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Metel Horror Escape v0.361 Kilitler Açık APK, macera, kaçış ve korku türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Linked Squad firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız mahsur kaldığınız evde düşmanlarınızdan kaçmak, gizemli olayları çözmek ve çıkış yolunu bulmaktır. Metel Horror Escape içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan karakter ve reklamsız ipucu özelliği açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hızlıca ilerleyebilirsiniz. Etkileşime geçebileceğiniz farklı eşyalar, karanlık odalar, peşinizdeki düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Metel Horror Escape v0.361 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Metel Horror Escape Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Metel Horror Escape v0.361 MOD APK İNDİR – 143MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Metel Horror Escape v0.361 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Metel Horror Escape 0.361 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan maskeli düşmanın kilidi açıktır.

Metel Horror Escape 0.361 ipucu hile apk : oyun içinde reklam izlemeden ipucu kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.