Milo and the Magpies v0.7.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Milo and the Magpies v0.7.2 FULL APK, hikaye, seçim yapma ve mini macera oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Second Maze stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz garip dünyada kontrol ettiğiniz kedi ile komşularınızın bahçelerinden geçerek evinize ulaşmaya çalışmaktır. Başarılı hikaye – oynanış, kafa yoran bulmacalar, sizinle uğraşan saksağanlar ve dahası sizleri bekliyor. Milo and the Magpies v0.7.2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Milo and the Magpies Play Store’da 20.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Milo and the Magpies v0.7.2 FULL APK İNDİR – 135MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Milo and the Magpies v0.7.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.