Money Rush Apk Sınırsız Para Mod 2.31.1 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Money Rush Apk Sınırsız Para Mod 2.31.1 İndir

Ağır mobil oyunların (karmaşık bir hikaye, grafik ve oyundan oluşan) sorunu, yatırım yapmanın çok fazla zaman, çaba ve enerji gerektirmesi ve elbette harika bir konfigürasyon telefonu gerektirmesidir. Yalnızca orta sınıf bir telefonunuz varsa ve yalnızca eğlence ve zaman öldürmek için bir oyuna ihtiyacınız varsa, oynaması kolay sıradan bir oyun seçmek en mantıklısı gibi görünüyor. Bu avantaj nedeniyle, artık akıllı telefonlarda bunun gibi çok fazla küçük oyun var. Ve böylece, tuhaf fikirlere sahip birçok seçeneğimiz var. Az önce bahsettiğim gibi bir oyun arıyorsanız Money Rush Apk oyununu tercih edebilirsiniz.

Oynanış

Money Rush Apk, madeni paraların yarışıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, madeni paralarla yarışacaksınız. Sahnedeki tipik bir karakter gibi, kontrol etmenizi bekleyen, düzgün bir şekilde dizilmiş bazı ilk altın paraları alacaksınız. Madeni para kümenizin hareket yönünü seçmek için ekranda sola ve sağa dokunacaksınız. Yolda, geçmen gereken kapılar olacak. Her kapı, sahip olduğunuz para miktarını değiştirmek için iki farklı seçenek ile 2 bölüme ayrılmıştır. Senin görevin daha iyi kapıyı seçmek, cebindeki parayı mümkün olduğunca çoğaltmaya yardımcı olmak.

Yanlış kapıyı seçerseniz, çok paranız olması önemli değil. Ancak çok fazla jetonunuz yoksa ve yeni kapıyı geçtikten sonraki miktar Sıfır’dan azsa, Oyun bitti ve sahnenin başından itibaren oynamalısınız.

Örneğin, toplam 10 jetonunuz var. Sol kapı (x2), sağ kapı (-20). Sol kapıdan sorunsuz geçerseniz, miktar şimdi 20 jeton olacaktır (çünkü x2 alırsınız). Ve yanlışlıkla sağ kapıdan geçerseniz durdurulursunuz (çünkü jetonlarınız -10’dur).

Her seviyeyi tamamladıktan sonra oyun size rastgele ödül kazanma şansı verecek. Yukarıdan, dikey engel tahtasındaki zikzak yollardan geçen jetonlarla, kutuya düşen herhangi bir jeton, hesabınızda ödüllendirilecek miktar kadar olacaktır.

  • Money Rush Apk Sınırsız Para Mod 2.31.1 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.