Mr. KungFu Apk Sınırsız Para Mod 12.6 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Mr. KungFu Apk Sınırsız Para Mod 12.6 İndir

Dövüş, bugün tadını çıkarabileceğiniz en iyi türlerden biridir. Oyuncuların çok çeşitli karakterlerin keyfini çıkarmasına ve düşmanları yok etmek için birçok kombinasyon gerçekleştirmesine izin veriyorlar. Bu oyunlar her zaman, hatta genellikle internet bağlantısı olmadan da oynanabildikleri için eğlencelidir. Ama benzersiz bir şey arıyorsanız, o zaman Mr. KungFu Apk, oynamanız gereken oyundur. Bu aksiyon dövüş oyunu, birçok anime şovunda bulabileceğiniz kahramanları kullanarak hükmetmenizi sağlar.

Bu oyun, kahramanınızı özgürce seçebileceğiniz uç noktalara kadar savaşlar yapmanızı sağlar. Çeşitli beceri ve dönüşümleri kullanabileceğiniz, oynayabileceğiniz çok sayıda benzersiz oyun var. Bugün eğlenebileceğiniz, çevrimiçi dövüşebileceğiniz ve arkadaşlarınızla veya rastgele oyuncularla savaşabileceğiniz birçok eğlenceli yön var. Ardından, hikayedeki düşmanlarla savaşacağınız Macera modu da var. Daha fazla aksiyon oyunu için Aksiyon oyunları kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Şu anda oynamak için birçok harika dövüş oyunu var. Bugün tonlarca mevcut olduğu için birçoğuyla eğlenebilirsiniz. Diğer birçok tür dövüşü içerdiğinden, artık tüm kategorilerde ve şekillerde dövüş oyunları var. Ama eski tarz dövüş stillerinin hayranıysanız, o zaman Mr. KungFu Apk şu anda sizin için en iyi oyun. Bu, bugün çöp adam kahramanlarıyla savaşırken becerilerinizi test edecek bir oyundur.

Bu oyunda bugün en iyi dövüşçülerle savaşmak için en sağlam halinize gidebilirsiniz. Sıralamalara hakim olabilmek için gerçek oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak çevrimiçi savaşabilirsiniz. Ayrıca bazı dostluk maçları için arkadaşlarınızla savaşabilir ve bugün kimin daha yetenekli olduğunu görebilirsiniz. Oyunu yukarıda bulunan Şimdi İndir butonundan rahatlıkla indirebilirsiniz.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.