Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Mr Meat v1.9.6 MOD APK – CAN HİLELİ

Mr Meat v1.9.6 MOD APK – CAN HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Mr Meat v1.9.6 CAN HİLELİ APK, korku, kaçış ve gizem türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Keplerians Horror Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız evde gizemli olayları çözmek, düşmanınızdan kaçmak ve kaçmaktır. Mr Meat içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani can hileli olarak sunuyorum bu sayede ev içinde rahatça gezebilir, oyunun sonuna ulaşabilirsiniz. Evin gizli odaları, onlarca eşya, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Mr Meat v1.9.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mr Meat Play Store’da 270.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyun içinde düşmanınız sizi görmez ve atak yapmaz.

Mr Meat v1.9.6 MOD APK İNDİR – 145MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Mr Meat v1.9.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mr Meat 1.9.6 can hile apk : oyun içinde adam size saldırmaz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.