Reportar esta app

Açıklama

My Darkest Moment v1.01 FULL APK, macera, hikaye ve zaman geçirten türden oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ChillyRoom firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakter ile bulunduğunuz mistik dünyada ilerlemek, mini oyunları tamamlamak, gizemlerin peşinden gitmek ve karanlıktan çıkış yolunu bulmaktır. My Darkest Moment v1.01 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Etkileşime geçebileceğiniz farklı karakterler, bilinmezlik, kafa yoran bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor. Unutmayın, çıkış yolunu bulmak için daima yürümeniz gerekiyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. My Darkest Moment Play Store’da 6.89TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

My Darkest Moment v1.01 FULL APK İNDİR – 54MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

My Darkest Moment v1.01 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.