My Little Universe v1.16.1 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

My Little Universe v1.16.1 PARA HİLELİ APK, keşif, inşa etme ve macera oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SayGames Ltd stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz gezegenlerde ham maddeleri toplayarak uzay aracınızı inşa etmek, düşmanlarınızla savaşmak ve farklı bölgelere ulaşmaktır. My Little Universe içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kaynak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna sonuna kadar çıkarabilir, inşaatları hızlıca yapıp farklı gezegenlere ulaşabilirsiniz. Ulaşmanız gereken gezegenler, düşmanlarınız, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. My Little Universe v1.16.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. My Little Universe Play Store’da 185.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hile hakkında : oyunda istediğiniz gibi kaynak harcaması yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar azalmaz, artar.

My Little Universe v1.16.1 MOD APK İNDİR – 142MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

My Little Universe v1.16.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

My Little Universe 1.16.1 para hile apk : oyunda istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar azalmaz, artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.