MyColorful – boyama kitabı APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

MyColorful ile başyapıt yapmak çok kolaydır çünkü yetişkinlere ve çocuklara yönelik boyama kitabı artık dilediğiniz zaman ücretsiz olarak mevcut.

MyColorful içinizdeki ressamın rahatça dolaşmasını sağlama, sorunlarınızdan boyayarak kurtulma, rahatlama ve boş zamanınızı üretken bir şekilde geçirmenizin muhteşem bir yoludur.

Onlarca kalemin ve yüzlerce pahalı boyama kitabının yerine her zaman erişiminiz olan ücretsiz bir uygulamayı koymaya ne dersiniz? Artık tek bir konuma bağlı kalmayacaksınız: cihazınız dilediğiniz zaman yaratıcı olabilme olasılığına açılıyor.

Araştırmalar boyamanın rahatlatıcı olduğunu ve ayrıca duygularınızı anlamanıza yardımcı olup stresi unutturduğunu gösteriyor. Boyama kitabı kullanarak resimle rahatlama artık Android cihazlarda mevcut.

Özellikleri:

– 400’den fazla boyama sayfası olan bir veri tabanı
– Geniş renk seçenekleri mevcut
– Tüm resimler kolaylığınız için kategorilere ayrılır: deniz canlıları, peri masalları, mandala, karolar, çocuklar, hayvanlar, kuşlar, çiçekler ve çok daha fazlası
– Her hafta yeni resimler eklenir
– Son eylemi geri al ve tekrarla işlevleri
-Resim boyarken renk seçmek için “Renk seçme” aracı
– Kullanışlı bir uygulama arayüzü
– Diğer kullanıcıların en iyi çizimlerini görüntüleme ve beğendiklerinize puan verme seçeneği

Günlük hayatlarımızda çok sık olarak renklerden mahrum kalıyoruz ama artık saniyeler içinde renklerin ve çizimlerin parlak dünyasına dalabilirsiniz. MyColorful her zaman sizin yanınızda olan sanattır.

Dilediğiniz yerde – metroda, uçakta, trende veya evinizde – MyColorful rahatlamanıza ve gevşemenize, yaratıcılığınızı ortaya çıkarıp tüm dünyayla paylaşmanıza yardımcı olur.

Özel çocuk boyama kitabı bölümü çocuklarınızla boş zamanın tadını çıkarmanıza yardımcı olurken onlar da yaratıcılıklarını ifade ederler.

Uygulama, tüm eserlerinizin tüm cihazlarınızla senkronizasyonunu destekler; böylelikle, yeni renkli denemeler için tüm resim boyamalarınıza tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Facebook ile oturum açmak.

Eserinizi galerinize kaydedin, arkadaşlarınızla paylaşın, yayınlayın ve eserinize hayranlık duyan başka kullanıcılardan beğeni alın.

MyColorful ile ilham alın ve ilham verin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.