Reportar esta app

Açıklama

Mystic Gunner PV v1.1.0 PARA HİLELİ APK, mini aksiyon ve silahlı çatışma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Buff Studio firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Mystic Gunner PV: Shooting RPG içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, silahlarınızı geliştirip düşmanlarınıza karşı yenilmez olabilirsiniz. Mystic Gunner PV v1.1.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mystic Gunner PV: Shooting RPG Play Store’da 45.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Mystic Gunner PV v1.1.0 MOD APK İNDİR – 108MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Mystic Gunner PV v1.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mystic Gunner PV 1.1.0 elmas hile apk : oyunda elmas miktarınız harcadıkça artar.

Mystic Gunner PV 1.1.0 para hile apk : oyunda elmas bozdurup altına sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.