Nextgen Truck Simulator v0.74 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Nextgen Truck Simulator v0.74 PARA HİLELİ APK, kamyon – tır sürme ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tassimov Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araçlar ile bulunduğunuz şehir yük taşımacılığı yapmak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Nextgen Truck Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm arabaları sürebilirsiniz. Ağır yükler, farklı araçlar, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. Nextgen Truck Simulator v0.74 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Nextgen Truck Simulator Play Store’da 3.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Nextgen Truck Simulator v0.74 MOD APK İNDİR – 610MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Nextgen Truck Simulator v0.74 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Nextgen Truck Simulator 0.74 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Nextgen Truck Simulator 0.74 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.