Ocean Is Home Survival Island v3.4.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Ocean Is Home Survival Island v3.4.1.2 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seven seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Birdy Dog stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız adada düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, yeni bölgeleri keşfetmek ve yaşam alanınızı inşa etmektir. Ocean Is Home Survival Island içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm eşyaları satın alabilir, craft yaparken ögeleri rahatça toplayabilirsiniz. Farklı silahlar – eşyalar, hayvanlar, geniş ada ortamı ve dahası sizleri bekliyor. Ocean Is Home Survival Island v3.4.1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Ocean Is Home Survival Island Play Store’da 300.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Ocean Is Home Survival Island v3.4.1.2 MOD APK İNDİR – 77MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Ocean Is Home Survival Island v3.4.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ocean Is Home Survival Island 3.4.1.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.