Om Nom Apk Sınırsız Para MOD 46.2.551 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Om Nom Apk Sınırsız Para MOD 46.2.551 İndir

Eski ormanın onlarca lezzetli yemeği olmasına rağmen, Om Nom hala kendini çok yalnız hissediyor. Arkadaşlar olmadan yemekler lezzetli olamaz. Yere düşen tüm meyveleri yemezseniz, büyülü yaşlı orman yok olacak. Om Nom Apk olabildiğince çok yemesine yardım etme ve ardından sınırsız meyve partisine katılmak için sevimli Nommy’ler üreterek ekosistemi ormana geri yükleme görevine sahipsiniz.

Om Nom: Merge Apk İndir

Bu sefer ağaçların meyve vermek için yarıştığı bir ormanda olacak. Lezzetli! Yani Om Nom’un tek bir görevi var, onu yutun ve onları altına çevirin (nasıl olduğunu sormayın). Om Nom beslenme tutkusu olan tek karakter değil, çünkü vitamin partisine katılmak isteyen çok sayıda sevimli Nommie arkadaşı da var. Aynı Nommie türünün iki üyesini bir araya getirerek yepyeni bir cins keşfedebilirsiniz – iki Mavi üye Snailbrow yapar, iki Snailbrows bir Toss yapar.

Om Nom Merge MOD APK indir

Daha gelişmiş Nommy’ler daha cana yakın olacak ve meyveyi daha hızlı çiğneyecektir. Bu, yeni Nommies satın almak için daha fazla altın kazanmanıza yardımcı olur, daha sonra arkadaşlarınızla eşleştirebilir ve yeni türler yaratabilirsiniz. İnanılmaz, nefis, büyük bir döngü.

Om Nom: Merge Apk, boş bir oyun gibi çalışır. Om Nom’un meyvelerin daha hızlı büyümesine yardımcı olabilecek sihirli güçleri varken, hangi Nommy’lerin yeneceğini seçme hakkına sahipsiniz – dinlendiğinizde bile yemeye devam edecekler -. Yükseltmeler bulmak, günlük hedefleri tamamlamak ve turnuvalara katılmak gibi daha fazla altın, mücevher ve Nommie toplamanın daha eğlenceli yolları da var.

Om Nom: Merge Reklamsız Mod

Sevimli Nommies arkadaşlarını yumurtadan çıkar. Yumurtaları kuluçkaya yatırıp besleyerek ve eğlenerek yetiştirerek sevimli Nommy’ler yaratabileceğiniz Fidanlık bölümünü ziyaret edin. Büyü bekleme süresini düşürmek, her alan için yiyecek miktarını artırmak gibi bazı istatistikler vererek sihirli ormanın ekosistem gelişimini hızlandırmanıza yardımcı olurlar. Nommy’lerin daha hızlı gelişmesine yardımcı olmak için elmasları kullanabilirsiniz.

Om Nom: Merge Sınırsız Para Hilesi

Om Nom: Merge, reklamları görüntülerken hediyeler, Nommies yumurtaları (yaygın tür), ücretsiz yükseltmeler, ücretsiz birleştirme gibi bir dizi avantaj sağlar. Elmas kullanmanın yanı sıra, Reklamları izlemek de oyun geliştirmeyi hızlandırmanıza yardımcı olacak bir yoldur süreç. Yorucu bir iş gününün ardından sıkılıyorsanız, Om Nom: Merge’in sevimli arkadaşları Nommies size eğlenceli anlar yaşatacak. Oyun sizi bir peri filmi gibi güzel bir ormana götürüyor, burada küçük arkadaşların yerde meyve yiyen kaygısız olduğu. Titiz bir insan olsanız bile yayıncı ZeptoLab’ın eğlenceli birleştirme oyununda anında salyangozlara, böceklere aşık olacaksınız.

Genel olarak, Om Nom Apk hem içerik hem de grafikler açısından iyi yatırım yapılmış bir oyundur. Basit bir bulmaca oyununu popüler ve oyuncuların kalbini kazanması kolay hale getirmek için oyunda keskin ve sevimli karakter şekillendirme kullanıldı. Oyunun renkleri de oldukça uyumludur ve oyun için bir vurgu oluşturur.

Not: Para ve elmas, onları kullandığınızda azalmaz (bu miktardan yeterince almanızı gerektirir).

Android için Om Nom: Merge MOD APK İndir

Aç arkadaşlarımızın çoğu burada sıkışıp kaldı – Cut The Rope oynasanız da oynamasanız da, Om Nom Merge her oyuncuyu memnun edecek renkli, lezzetli bir ziyafet. Oyun boş zamanlarında eğlenceye uygundur. MOD sürümünü veya orijinal APK dosyasını makalenin altındaki bağlantılardan indirin.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.