Operadaki Hayalet v5.4.2 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Operadaki Hayalet v5.4.2 PARA HİLELİ APK, macera, hikaye ve karar verme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MazM Adventure stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz karanlık dünyada karakterinizle garip olayların peşinden gitmek, seçimler yapmak ve saklı olayları aydınlatmaktır. Operadaki Hayalet içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan paketin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hikayeyi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya – farklı karakterler, düşmanlarınız, başarılı hikaye örgüsü ve dahası sizleri bekliyor. Operadaki Hayalet v5.4.2 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Operadaki Hayalet Play Store’da 18.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Operadaki Hayalet v5.4.2 MOD APK İNDİR – 367MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Operadaki Hayalet v5.4.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Operadaki Hayalet 5.4.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.